Haber Detayı
26 Eylül 2017 - Salı 06:53 Bu haber 2544 kez okundu
 
YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI BİTİNCE BÖYLE OLACAK
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASININ KABA İNŞAAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
GÜNDEM Haberi
YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI BİTİNCE BÖYLE OLACAK

İhalesi idaremiz tarafından gerçekleştirilerek 07.07.2017 tarihinde yer teslimi yapılan İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatı başlanmış olup hafriyat ve forekazık imalatları devam etmektedir. Mülkiyeti Maliye Hazinesine ait olan 4.450 m2 arsa alanı üzerinde inşaat oturma alanı 2.140 m2, toplam inşaat alanı ise 20.200 m2 olacak şekilde projelendirilmiştir. İki bodrum, zemin ve beş normal kat olmak üzere toplam 8 kattan oluşan proje içerisinde, günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek, daha etkin bir hizmet sunma anlayışıyla tasarlanmış birimler bulunmaktadır.

Rize Engindere karayolu üzerinde Müftü Mahallesi sınırları içerisinde yapılmakta olan inşaat, yöresel mimari olarak projelendirilmiş dış cephesi ile şehir estetiğine görsel bir zenginlik katacaktır.

İnşaat çalışmaları projesine uygun şekilde hızlı ve özverili şekilde yürütülerek İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası’nın iş bitim tarihi olan Mart 2020’ den önce tamamlanması hedeflenmektedir.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut ve açık havaOtomatik alternatif metin yok.

Kaynak: Editör: ŞENER DENİZCİ
Etiketler: YENİ, EMNİYET, MÜDÜRLÜĞÜ, BİNASI, BİTİNCE, BÖYLE, OLACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı