Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:51 Bu haber 240 kez okundu
 
Vali Kemal Çeber, Çevre Haftası münasebeti ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nda düzenlenen programa katıldı.
Vali Kemal Çeber, Çevre Haftası münasebeti ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nda düzenlenen programa katıldı. Düzenlen programda TOBB İlkokulu öğrencileri hazırlamış oldukları gösterileri sergileyerek çevre duyarlılığına vurgu yapıldı. Gösterilerin ardından Rize ili genelinde düzenlenen programlarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.
EĞİTİM Haberi
Vali Kemal Çeber, Çevre Haftası münasebeti ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu’nda düzenlenen programa katıldı.

 

Düzenlen programda TOBB İlkokulu öğrencileri hazırlamış oldukları gösterileri sergileyerek çevre duyarlılığına vurgu yapıldı. Gösterilerin ardından Rize ili genelinde düzenlenen programlarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.

Program sonrası yaptığı açıklamada Vali Çeber;” Çevremiz bizim için çok hassas bir konu. Burada görüyoruz ki evlatlarımız temiz su, temiz çevre, temiz doğa, bu üç kavramın bilincindeler. Burada bu bilincin oluşmasında emeği geçen özellikle aileler olmak üzere tüm herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca evlatlarımızı da bu hassasiyetlerinden ötürü tebrik ediyor alınlarından öpüyorum. “ dedi.

Serginin açılışına Vali Kemal Çeber’in yanı sıra Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, daire müdürlerinin bir bölümü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Editör: ŞENER DENİZCİ
Etiketler: Vali, Kemal, Çeber,, Çevre, Haftası, münasebeti, ile, Türkiye, Odalar, ve, Borsalar, Birliği, İlkokulu’nda, düzenlenen, programa, katıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı