Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 16:35 Bu haber 1806 kez okundu
 
Aile Büromuzdan “Aileler Engelsiz Olsun” Projesi
Zehra Usta Engelli Okulu’na Yönelik Aileler Engelsiz Olsun Projemiz Start Verdi Rize İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu vaizi Fatma Kuloğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile Zehra Usta Özel Eğitim ve Uygulama Okulu’nu ziyaret etti. Engelli çocukların anneleri ile sohbet eden Fatma Kuloğlu, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında İl Vaizi Zeynep Selim tarafından yürütülen Gönüller Engelsiz Olsun Projesinin bu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da devam edeceğinin müjdesini verdi.
KÜLTÜR Haberi
Aile Büromuzdan “Aileler Engelsiz Olsun” Projesi

Zehra Usta Engelli Okulu’na Yönelik Aileler Engelsiz Olsun Projemiz Start Verdi

Rize İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu vaizi Fatma Kuloğlu, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile Zehra Usta Özel Eğitim ve Uygulama Okulu’nu ziyaret etti. Engelli çocukların anneleri ile sohbet eden Fatma Kuloğlu, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında İl Vaizi Zeynep Selim tarafından yürütülen Gönüller Engelsiz Olsun Projesinin bu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da devam edeceğinin müjdesini verdi.

Aileler Engelsiz Olsun adıyla başlayacak proje engelli birey annelerinin evde eşleriyle ve diğer evlatlarıyla yaşadıkları sorunlara çözüm önerileri getirmeyi hedefliyor.

Kaynak: Editör: ŞENER DENİZCİ
Etiketler: Aile, Büromuzdan, “Aileler, Engelsiz, Olsun”, Projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı